Forum Grupy Szturmowej [GS] ASG Kraków!

Forum zawiera członków grupy.


#1 2012-03-16 23:34:39

Szachmatie

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 21
Punktów :   

AK47 s

Model o którym mowa (CM.028 S) to popularny "Kałach" ze składaną kolbą. Charakteryzuje się dużą celnością nawet na daleki dystans dzięki długiej (jak na szturmowe elektryki) lufy wewnętrznej tj. prawie 500mm! Co więcej model sam w sobie jest krótki dzięki zastosowaniu w nim wcześniej już wspomnianej kolby składanej, co doskonale sprawdza się w budynkach.

Karabin zakupiłem niespełna rok temu w taiwungun.com (Krakman) i gwarancja jest ważna do maja tego roku. Byłem z nim na raptem 4 strzelankach, ponieważ wcześniej sępiłem broń od innych W karabinie nic nie zmienialem, nie ulepszałem/naprawiałem ponieważ nie było potrzeby - działa bez zarzutów a jego stan zarówno wizualny jak i techniczny oceniam na +bardzo dobry... Zestaw jest w pełnym komplecie, tak, jak go kupiłem.
O karabin dbam, jak o wszystko co posiadam. Chcę go sprzedać ponieważ teraz jestem zainteresowany kupnem jego droższego odpowiednika (full metal/drewno do upgrade'u)  Poniżej daję link do tego modelu w sklepie taiwungun.com

http://www.taiwangun.com/karabiny-sztur … 028-s.html

Karabin ten IDEALNIE nadje się dla osób, które swoją przygodę z ASG dopiero zaczynają i chciały by mieć fajny sprzęt w przystępnej cenie.

Moja cena to 350 pln. Jakby co to piszcie na FB. Możemy pogadać...

PS:Jeśli jesteś bardzo zainteresowany kupnem to niebawem mogę ci go pokazać osobiście aczkolwiek niczym nie odbiega on od zdjęć na stronie Krakmana...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kula.pun.pl www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl www.czatpsotnik.pun.pl www.pokirena.pun.pl www.strefacsa.pun.pl